shading

Pokazy tańca z ogniem są coraz częściej wykorzystywane w akcjach promocyjnych, koncertach, festynach, imprezach itp. To doskonały sposób na zorganizowanie czasu gościom, uświetnienie wydarzenia, czy przyciągnięcie klientów. Wyjątkowe stroje, dopasowana muzyka, płonące rekwizyty, pirotechnika i wiele innych atrakcji połączonych ogniem i tańcem tworzy niezwykły spektakl oraz gwarancję niepowtarzalności. Widowisko tego typu na długo pozostaje w pamięci.

divider
 

 

DEVIL SHOW

Pokaz w którym ścierają się siły dobra i zła. Diablice dysponują nietypowym sprzętem jakim jest kostur.Próbują zniszczyć dobro rzucając w nie chmurami ognia oraz osaczając płonącymi pazurami. Dobro usiłuje odpędzić nieczyste moce rozjaśniającymi mrok iskrami oraz ognistymi kołami. Potyczki doprowadzają do ostatecznego starcia... dochodzi do walki. Słychać zgrzyt krzyżującego się oręża, dobro pokonuje zło.

W Pokazie może występować od 2 do 4 tancerzy ognia
Czas pokazu: od 10min do 20min

 

 

Każdy występ, z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym może być dostosowany na życzenie klienta. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy