Fireshow stanowi jedną z najbardziej popularnych i widowiskowych atrakcji weselnych.
Taniec z płonącymi rekwizytami, plucie ogniem, rzucanie wybuchowym pyłem tworzy spektakl, który przeniesie gości w wymiar prawdziwej sztuki. Nakarmi zmysły i pozostawi oglądających pod ogromnym wrażeniem na bardzo długi czas. Pokaz tańca z ogniem ubarwi Twoje wesele i uczyni te wyjątkowe chwile jeszcze bardziej magicznymi.
Pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom, w tym celu stworzyliśmy specjalne rekwizyty wykorzystywane w pokazie weselnym:
– płonące serce (odpalane przez parę młodą)

W Pokazie może występować do 2 do 4 tancerzy ognia
Czas pokazu: od 10 do 20min

 

 

 

Wysokie postacie w przepięknych strojach aniołów dodadzą blasku magicznym chwilom w dniu ślubu. Anioły towarzyszą parze młodej od wyjścia z kościoła do odjazdu na salę weselną. Po przestąpieniu progu kościoła para młoda zostaje obsypana ryżem i płatkami kwiatów przez anioły. W razie życzenia zabawią gości weselnych, puszczając bańki mydlane, rozdając cukierki z imionami pary młodej lub białe balony. Mogą również pozować do pamiątkowego zdjęcia. Anioły mogą towarzyszyć Państwu w różnych innych ważnych chwilach np. komunii, chrzcin itp.

 

Każdy występ, z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym może być dostosowany na życzenie klienta. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy